Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2008, 18:50   #1
Sufflot
 
Sufflot's Avatar
 
Reputacja: 1 Sufflot nie jest za bardzo znany
Zair 1978 (Legia Cudzoziemska)

Zair, Kolwezi 1978
Huk wystrzałów i wybuchających granatów zagłuszył przeraźliwy, ogłuszający krzyk zarzynanego strażnika rezydencji prezydenta Mobutu Sesje Seko, który stał i wyglądał przez okno, z rosnącym niedowierzaniem obserwując całą sytuację. Na dziedziniec jego kompleksu wypoczynkowego, wpadło całe stado uzbrojonych po zęby mężczyzn. Unosili broń do góry, strzelali i krzyczeli. Prezydenta z zadumy wyrwał dopiero jego sekretarz, młody mężczyzna w eleganckiej marynarce:
-Panie prezydencie, czas uciekać ! To partyzanci, kiedy pana dopadną to obedrą pana ze skóry i wbiją na pal- prezydent nadal stał w miejscu, przenosząc wzrok to na dobijających się do bramy bocznej partyzantów, to znów na swojego asystenta. Ten, widocznie zdesperowany podszedł do swojego szefa i uderzył go w twarz- Czy pan to rozumie ?!
-Fra…Francuzi…-zająknął się prezydent- on nam pomogą…
- Za nim przyjdą tu Francuzi partyzanci zdążą spalić nasze ciała czterdzieści siedem razy ! Tylne wyjście jest wolne, uciekajmy ! Pańscy Francuzi- powiedział z nutą pogardy w głosie sekretarz- się nimi zajmą !

**
Właśnie, Francuzi, a konkretnie legia cudzoziemska.
Drodzy gracze, przede wszystkim witam, gdyż będzie to moja 1 sesja na forum.
Wcielicie się w żołnierzy Francuskiej Legii Cudzoziemskiej, członków 2 REP. Potrzebuję 6 graczy, mile widziani początkujący. W sesji będzie dużo walki, a o jej wynikach będę decydował ja, poprzez rzuty, ale przed ekranem mojego monitora. Częstotliwość postów nie będzie duża (1 na tydzień w zupełności wystarczy). Karty postaci proszę wysyłać na pw.

Przykładowa karta postaci:
Imię i nazwisko, pseudonim:
Wiek: (od 17 do 50 lat)
Narodowość: (Z naturalnych względów każda oprócz Francuskiej)
Wyposażenie: (Jakieś rzeczy osobiste, nóż, dowolna broń boczna z tamtego okresu i dwa magazynki do niej, oraz standardowy karabin FN FAL i cztery magazynki do tej broni).
Specjalizacja: (Saper, wsparcie, szturmowiec itp. Można wymyślać własne specjalizacje, ale bez przesady. Ze względu na charakter sesji wykluczona jest pozycja snajpera)
Stopień wojskowy: (każdy niższy od sierżanta, którego wybiorę jako dowódcę spośród najlepszych kart postaci. Przydało by się co najmniej 3 szeregowców, ludzi od czarnej roboty.)
Staż w Legii: (Nie dłużej niż 4 lata)
Historia postaci: (Krótki życiorys, pobudki którymi kierował się wstępując do Legii itp. Postać może być karana w przeszłości, jednak nie na Tereni Francji i jej ziem. )
Wygląd postaci: (mile widziane zdjęcia)

Jestem początkującym mg i proszę się nie spodziewać cudownej sesji marzeń, ale zrobię co mogę żeby zapewnić sobie i wam dobrą zabawę

Dodam jeszcze tylko, że rekrutacja trwa do 27 grudnia !
 

Ostatnio edytowane przez Sufflot : 15-12-2008 o 14:52.
Sufflot jest offline