Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2008, 11:17   #10
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
z noraku to inna kwestia, kończymy razem kartę postaci. Właśnie wysyłam mu moją propozycję. Ale znając rasę i klasę może już napisać posta.

A co do spóźnialskich, to możemy to rozwiązywać w taki sposób, że min 2 posty tygodniowo dają czas 3,5dnia na posta, więc jeśli ktoś planuje dłuższa nieobecność, niech da znać mi na PW opisując zachowania postaci jakie chciałby odegrać/przekonać drużynę do czegoś itp. a ja przez okres jego nieobecności poprowadzę postać, lub inna wersja mam powiedzmy "sprytny" pomysł, jak wyciągać postacie z drużyny na dłuższy czas po czym na dołączanie ich z powrotem bez szwanku dla fabuły, ale niemam zamiaru tego naduzywać, i bedzie to stosowane w przypadkach gdy gracz o to poprosi uzasadniając to odpowiednio.
Przykładem odpowiedniego uzasadnienia może być np. wyjad w miejsce bez neta, albo pilna potrzeba zasiednięcia do nauki przed sesją, itp.
Nie przyjmuję uzasadnienia typu "niemam weny, wiec bede podarzał za drużyną"
Niewymagam długich postów, a co za tym idzie, napisać trzy lub cztery zdania opisujące zachowanie postaci można i na siłę bez weny. Z doświadczenia wiem, że robienie czegoś przyciąga natchnienie.
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 16-12-2008 o 11:25.
deMaus jest offline