Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2006, 21:55   #12
Tharivol
 
Reputacja: 1 Tharivol ma wyłączoną reputację
Miło mi was poznać - Oswald kłania się dwornie, po czym, nie zwlekając, zajmuje miejsce przy stole.

Zupełnie nie spodziewałem się ciebie tu spotkać - mówi z niekłamanym zdziweniem - Co prawda, sam jestem du jeno przejazdem, tym niemniej bywam tu dość często... Co cię tu sprowadza, przyjacielu? Ahlissa, jak mi wiadomo - a wiadomo mi dużo - nie cieszy się zbytnią sympatią wśród obcokrajowców... Rhenee nawet tu nie zaglądają... Choć patrząc na problemy, jakie mają z nimi Greyhawk i Dyvers, trudno powiedzieć, by mnie to smuciło - przez chwilę rechocze serdecznie ze swojego dowcipu, po czym przestaje, by ukroić solidny kawał przyniesonego właśnie przez zgrabną dziewkę pieczystego. Gruby plaster, który ukroił, mógłby bez trudu wystarczyć na kolację dla wygłodniałego trolla. Mięso jest wspaniałe, czujecie jego kruchość, dosłownie rozpływa wam się w ustach... Popijacie je słodkim, białym winem, z południowych winnic Naerie. Przez jakiś czas nikt się nie odzywa, delektując się pierwszym prawdziwym posiłkiem od dobrego tygodnia.
 
__________________
EVAholic ^_^
Tharivol jest offline