Wątek: Powrót Sithów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2008, 19:00   #10
Corran
 
Corran's Avatar
 
Reputacja: 1 Corran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumnyCorran ma z czego być dumny
Naru schwał klingę miecza, w powietrzu nadal było czuć zapach ozonu, który prześladował Jedi zawsze podczas walki. Skupił się na mocy i podniósł jednego z przeciwników przed swoje oczy.
- Nie godzi się atakować w kilka osób jednego bez szans. Gdzie honor, gdzie odwaga ? Tchórze.
Pozwolił mu swobodnie upaść na ziemię. Zwrócił się do Kalamrianina,
- A teraz ty mi powiedz, kim jesteś i o co tutaj poszło? Me imię brzmi Naru Xsar i jestem wysłannikiem Zakonu Jedi a to mój Padawan.
Wskazał ręką na Willora. Stanął twarzą do rybopodobnego stwora i oczekiwał odpowiedzi.


Kątem oka obserwował swojego ucznia, pierwszy raz widział śmierć człowieka. Obrzydliwe uczucie, zbyt przerażające jak dla tak młodej osoby. Przynajmniej dobrze radził sobie w walce, opanowany i skuteczny. Usmiech zagościł na twarzy starego człowieka, nasienie które pielęgnował wreszcie zaczęło kiełkować
 
__________________
Dyplomata to ktoś, kto mówi ci abyś poszedł do diabła, a ty cieszysz się na podróż...
Corran jest offline