Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2008, 10:39   #10
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Jestem otwarty na negocjacje w sprawie częstotliwości odpisywania, aczkolwiek bardzo podoba mi się system wprowadzony przez ciebie w Mulele Maj czyli np. odpisywanie do soboty, a MG skrobie w niedzielę (oczywiście konkretną ilość dni można ustalić już z tymi, którzy się dostaną).

Co do długości to cytując z pierwszego postu: "Wasza przygoda pod palącym słońcem Afryki, w mieście, którego obrona przeszła do legendy będzie trwała 24 godziny. Sesja w moim zamierzeniu nie ma być długa, ciężko mi stwierdzić ile to będzie dokładnie ruchów, bo przecież równie dobrze jedna "tura" może trwać godzinę, w wypadku jakiegoś odpoczynku, lub kilka minut, jeżeli akurat toczy się duża walka."
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline