Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2008, 11:28   #11
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Hyh ogrzewam starego kotleta ale ostatnio wpadła mi do głowy ciekawa koncepcja... Nawet teraz w naszym świecie funkcjonują mity o przedmiotach przeklętych o dziwnych zdarzeniach itd. Dlaczego więc nie przenieść tego na grunt cyberpunka? Jak dla mnie byłaby to ciekawa zagwostka na sesję... W ręce graczy trafia przedmiot A, wymarzony, poszukiwany i... Zaczyna ich prześladować pech... Wysiadają wszczepy, psuja się pojazdy, broń się zacina choć nie powinna, pakują się w kłopoty z jakimś potężnym gangiem. Wszystko dziwne i praktycznie wbrew naturze... Wszelkie próby pozbycia się przedmiotu spełzają na niczym, wraca jak bumerang powodując coraz więcej nieszczęść. I pewnie w tym momencie gracze zaczną szukać ludzi zajmujących się mistyka i próbować pozbyć się prześladującego ich pecha... I to jak się skończy taka sesja zależy od MG, przedmiot okaże się naprawdę przeklęty i pomocą posłuży jakiś na wpół szalony szarlatan? A może przyczyną ich kłopotów jest jakiś potężny ukryty wróg a sam przedmiot nie ma z tym związku? Nie uważacie tego za ciekawy pomysł na sesję? Mi się bardzo spodobał A podobnych pomysłów można wyprodukować multum
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem