Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2008, 15:02   #2
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Midnighta z pewnością kupię, bardzo dużo dobrego o świecie słyszałem, a ostatnio jakoś D20 mi podeszło. Klanarchię pewnie też z racji tego, że tematyka mi się podoba, ale powiem szczerze, kompletnie nic nie wiem o tematyce.

Natomiast z Portala niczego nie ruszę, choćby do mnie strzelano. Nie podoba mi się podejście do klienta i megaautokreacja panująca w wydawnictwie. Dotrzymywanie obietnic to rzecz nieistniejąca w Portalu, że chociażby przypomnę RPO, obudowę do Monastyru (wedle pierwotnych planów do dziś miały być dziesiątki dodatków) etc.

O Neuroshimę dbają, ale Neuroshima najzwyczajniej w świecie mi nie pasuje. Jeśli mam wybierać systemy postapo, to już wolę stareńkiego Twilighta 2000, settingi pod D20 czy Blood Dawna.

Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem