Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2009, 17:56   #10
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Darken, masz rację, w tym roku najwięcej Portal wydał, w następnym być może też. Ja jednak odnoszę do realiów światowych. Swego czasu, nie pamiętam czy gdzieś w blogu, na LI czy na Polterze podałeś namiar na Noble Knight Games. Skorzystałem, sprowadziłem co nieco i to było dla mnie odpowiednie podejście do klienta. Rozumiem, że to nie wydawca, lecz pośrednik, ale to odzwierciedla, jak się traktuje odbiorców w pewnych rejonach świata. Po desperadach, jakie Trzewik prowadził choćby na forum Poltera czy forum dawnym Portala z niechęcią podchodzę do tego człowieka. Mam go raczej za kogoś, kto nie jest profesjonalistą w dziedzinie, w której działa. W sumie to tyle w tym temacie. Powiedz lepiej coś więcej o mechanice Klanarchii.

Pozdr


/O mechanice Klanarchii to bardzo proszę do tematu Klanarchijnego, żeby nie robić bałaganu i żeby inni ciekawi tego systemu znaleźli informacje gdzie trzeba
-M-
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu



Ostatnio edytowane przez Milly : 02-01-2009 o 18:04.
kitsune jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem