Wątek: [Scion] Panteon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2009, 00:20   #9
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nie przepadam za sesjami w realiach XXI wieku. Nie przepadam za sesjami w naszym świecie. Bardziej nie przepadam tylko za połączeniem i za SFem.
However, że tak powiem
Chętnie zgłoszę się wstępnie, ale jutro jeszcze dokonam analizy tego, czy będę miał wystarczającą ilość czasu.

Ponadto nie podoba mi się ograniczenie co do historii. Nie, nie to, że minimum 1 strona A4 To drugie!!! Nie można aby napewno czegoś konkretniejszego? Rozumiesz, ja w pięciu stronach to się rozkręcam...
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline