Wątek: Złamany Świat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2009, 19:11   #1
AC.
 
AC.'s Avatar
 
Talking Złamany Świat

Jest to gra, w której postacie mogą robić dosłownie wszystko. Postacie to grupa przypadkowych ludzi ze zwykłego świata - Polski początku XXI wieku. Wkroczyli jednak do krainy, w której zwykłe rzeczy nie dzieją się zbyt często. Istnieje piąty wymiar, poza tymi znanymi przez człowieka. Jest to wymiar tak nieskończony jak kosmos i tak bezczasowy jak wieczność. Jest to ziemia na granicy światła i ciemności, pomiędzy nauką a zabobonami; i leży ona w otchłani ludzkich strachów i na szczycie ludzkiej wiedzy. Jest to wymiar wyobraźni. Jest to miejsce, które nazywamy Strefą Zmierzchu. Istnieją jednak drzwi. Otwierasz te drzwi kluczem wyobraźni. Poza nimi jest inny wymiar - wymiar dźwięku, wymiar wizji, wymiar umysłu. Poruszasz się w kierunku krainy cienia i materii, rzeczy i pomysłów.. Właśnie przekroczyłeś granicę Strefy Brzasku.

Ale my idziemy dalej, jeszcze dalej. Poza granicami logiki i szaleństwa istnieje Złamany Świat, do którego ostatnimi czasy przechodziło coraz więcej i więcej ludzi. W końcu powstał konflikt, który spowił tą krainę w anarchii. Są tam Gwiezdne Wrota, mackowate potwory, kałasznikowy, latyfundia i jeszcze więcej nieznanego.

Potrzeba 5-6 graczy. Gra zaczyna się 6 stycznia około południa.

Kartę postaci wyślijcie tu, do tego tematu:

Cytat:
Karta Postaci:
Nazwa postaci: [dowolne]
Płeć postaci: [mężczyzna lub kobieta]
Nadzwyczajne atrybuty postaci: [wybrać trzy z: Siła, Zręczność, Wytrzymałość, Charyzma, Oddziaływanie, Wygląd, Percepcja, Inteligencja, Spryt]
Preferowane uzbrojenie: [wybrać jeden z: Broń Biała, Łuki-Kusze-Proce, Broń Palna]
Historia postaci: [zarys biograficzny: wiek, rodzina, związki, wykształcenie plus zwyczajny dzień z życia]
Marzenia zmienienia: [czy wasze postacie chcą być kimś innym niż ludźmi? jeśli tak to kim?]
Technika czy Magia: [wybrać jedno z nich]
Warunkami przyjęcia jest głównie szybkość zgłoszenia i ciekawa postać.

Sposobem prowadzenia sesji jest storytelling jednak bez zbytecznych szczegółów, gracze raczej wybierają co chcą robić, co mówią, jak się zachowują, mg opisuje świat i konsekwencje czynów postaci. Niby klasycznie, ale pbfy zostały opanowane przez ludzi, którzy badają z linijką długość postów mg i graczy. Tu tego nie ma. Jest wolność - krótkie, długie - bez znaczenia. Najważniejsza jest zabawa i ciekawość co dalej.
 

Ostatnio edytowane przez AC. : 04-01-2009 o 21:21. Powód: termin rozpoczęcia dodany
AC. jest offline