Wątek: Złamany Świat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2009, 20:01   #5
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Karta Postaci:
Nazwa postaci: Mateusz
Płeć postaci: mężczyzna
Nadzwyczajne atrybuty postaci: Charyzma, Percepcja, Inteligencja,
Preferowane uzbrojenie:Broń Biała
Historia postaci: Merlin 24 lata, nie utrzymuje kontaktu z matką (Haliną, 47lat, montażystka na linii), z ojcem (Marian, 49 lat, brygadzista w zakładzie produkującym meble) wymienia życzenia telefonicznie z okazji świąt. Zerwał kontakty, po tym jak postanowił zaprzepaścić swoje życie i zostać fotografem. Mieszka w Gliwicach, utrzymuje się ze sprzedaży własnych fotografii. Chwilowo samotny. Wykształcenie średnie zawodowe - elektryk.
Wstaje tak jak wymaga tego jego pomysł na zdjęcie (czasem o 3:00 a czasem po 12:00) zazwyczaj po śniadaniu i toalecie, zajmuje się obróbką zdjęć przez kilka godzin, zjada obiad i albo wychodzi z aparatem, albo siada z powrotem do kompa. Uwielbia to gry rpg, więc zazwyczaj 3 - 4 razy w tygodniu spotyka się ze znajomymi na sesje.
Marzenia zmienienia: Zawsze marzył aby zostać zmiennokształtnym magiem. Doppelganger.
Technika czy Magia: Magia
 
deMaus jest offline