Wątek: Awesome w RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2009, 11:02   #10
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Cytat:
Awsome?
Awesome!

Niedawna sesja w systemie Frenzy (w stylu Johna Woo).
Ja i drugi gracz jesteśmy wtykami z policji. Ja jestem rodowitym Kolumbijczykiem, bratem szefa mafii. Jestem wtyką, bo chcę aby moja córka nie musiała żyć z przestępczości tak jak ja.
Drugi gracz jest gliną pod przykrywką, będący jednym z największym pośredników w handlu narkotykami.
Podczas rozmowy, obaj nie wiedzieliśmy, że jesteśmy wtykami z policji jako postacie, ale jako gracze byliśmy tego jak najbardziej świadomi.

Spotykamy się w barze przy ustalić szczegóły nowych cen, ponieważ brat mojej postaci dopiero od niedawna zdobył władzę.
Kładę magnuma na stole przy którym siedzi i przykrywam go gazetą. Chciałem grać twardo i pokazać mu, że działam z pozycji dominującej.
Jednak postać zdała test na jaja z prawie maksymalnym wynikiem. Zadaje mi pytanie pierwszy.
"Wiesz, rozwiązuje krzyżówkę. Jakie jest miasto portowe na 7 liter"
Dalsza rozmowa przebiegała na jego warunkach.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.

Ostatnio edytowane przez Darken : 04-01-2009 o 11:15.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem