Wątek: Złamany Świat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2009, 15:11   #9
Megan
 
Reputacja: 1 Megan nie jest za bardzo znanyMegan nie jest za bardzo znanyMegan nie jest za bardzo znanyMegan nie jest za bardzo znany
Karta postaci:

Nazwa postaci: Anka
Płec postaci: Kobieta
Nadzwyczajne atrybuty postaci: Zręcznośc, Charyzma, Inteligencja
Preferowane uzbrojenie: Broń palna
Historia postaci: Anka(19) Jej rodzina była biedna. W wieku 10 lat zmarła jej matka. Ojciec od tamtej pory przychodził do niej w nocy i ją gwałcił. Nie mogła nic zrobic, była za młoda.Uciekła od niego gdy miała 12 lat. Przysięgła, że kiedyś wróci i go zabije. Będzie go torturowac tak długo aż zdechnie z bólu. Znalazła swoja babcie od strony matki. Zameszkała z nią w jakiejś wielkiej rozpadająej się ruderze. Żyły tylko z renty babci nie było tego wiele dlatego Anka musiała żebrac na ulicy. Jej zycie było trudne. Skończyła szkołę z wynikami nie najgorszymi. Wybiera sie na studia do szkoły muzycznej. Świetnie gra na perkusji, nauczyła sie w byłej szkole gdy chodziła na kółko muzyczne. Ma świetny słuch. Teraz pracuje w barze ze striptizem, bo musi jakoś zarobic na studia.
Dzień z jej życia: Podnosi się z łóżka z cieżką głową. Dalej jest niewyspana. Nic dziwnego jest dopiero 8 rano. Bierze szybki prysznic. Idzie do sklepu. Kupuje to co akurat jest jej potrzebne. Wraca robi śniadanie dla babki.
Podaje jej je do łóżka. Reszta dnia spędza na wykonywaniu prac domowych. Czasami poczyta jakąś książke. Wieczorem wychodzi do pracy.
Marzenia zmienienia: Zawsze chciała byc zwinna i lekka jak elf.
Technika
 
__________________
"Czasami nie ważne jest to co się widzi, tylko to w co się wierzy"

Ostatnio edytowane przez Megan : 04-01-2009 o 19:27.
Megan jest offline