Wątek: Złamany Świat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2009, 15:38   #10
Hikaru
 
Hikaru's Avatar
 
Z braku laku napisałem krótką kartę, mając nikłą nadzieję na swój udział w sesji.

Nazwa postaci: Emil

Płeć postaci: mężczyzna

Nadzwyczajne atrybuty postaci: Inteligencja, Spryt, Wygląd

Preferowane uzbrojenie: Proce

Historia postaci: Emil, lat 22, zamieszkujący Kraków; rodzice nie żyją od kilku lat, z rodzeństwem (dwójka starszych braci) nie utrzymuje jako takiego kontaktu; kawaler z wyboru; niedoszły historyk, studiujący filozofię; małomówny i tajemniczy introwertyk, uważający się za kogoś lepszego od innych;
Każdy dzień rozpoczyna od papierosa i mocnej kawy z trzema kostkami cukru. Następnie przechodzi do porannej toalety, po której udaje się na uczelnię, bądź do biblioteki, gdzie spędza większą część swojego dnia.
Twierdząc, że nie ma czasu na życie prywatne, nie zawraca sobie głowy takimi błahymi sprawami jak przyjaciele i rodzina – ważniejsze są dla niego książki i jego własne sprawy.
Gdy już wróci do swojego mieszkania, zazwyczaj jest to już późny wieczór, zasiada przed swoim komputerem w towarzystwie filiżanki kawy i papierosa, pisząc kolejne rozdziały powieści kryminalnej.
Czasami taką rutynę dnia codziennego zakłócają pewne niechciane wydarzenia. Do takich na pewno należą dosyć częste zaczepki ze strony młodych studentek – jak na złość, natura zrobiła z niego naprawdę przystojnego mężczyznę – które udając niewinne i nieśmiałe, próbują nieudolnie wyciągnąć go na kawę.

Marzenia zmienienia: gdyby miał wybierać, stałby się książką

Technika czy Magia: magia
 
__________________
setsugai, setsugai se yo~
意味のないことなんて何もない 僕 の�-では
輝... わたしは ひかる です.
Hikaru jest offline