Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2006, 17:29   #9
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Gdy pobity mężczyzna dosiadł się do stolika, wszyscy wrócili do swoich obiadów. No, prawie wszyscy. Elfka podniosła się i wstał od stołu (1), po czym skierowała się w waszą stronę i usiadła przy stole wraz z Ormem i Demerothem, tyłem do sali.
- Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko temu, abym się dosiadła. Otóż usłyszałam panie, jak wypowiadałeś słowa "Zatruty Sztylet" wśród swych złożeczeń. Tak się składa, że wiem co to za jedni i wiem gdzi ich znaleźć. Nawet wybieram się w tamtym kierunku. Potrzebuję również wszelkiej możliwej pomocy, oczywiście za odpowiednie wynagrodzenie. - po tych słowach uśmiecha się do towarzyszy i odwraca do siedzącego za nią człowieka. - Może jesteś zainteresowany?
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline