Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2009, 21:48   #10
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Morsy i masochiści mówisz? Dziwne masz pojęcie zwłaszcza, że już trzyletnią tradycją jest grudniowe spotkanie LI w Toruniu.

Ja się cieszę, że chłopaki chcą coś robić i życzę im jak najlepiej. Jednak ile osób w temacie się wypowiedziało tyle prawdy w ich słowach było - ustalcie jakiś koncepcyjny plan np. spotykamy się o 13 i idziemy wszyscy na sok, o 14 robimy prezentacje karcianki dla nieznających gry, o 17 zaczynamy turniej, a w między czasie reszta ma zajęcie w postaci oglądania decków, omawiania możliwych strategii itd. Już tyle by wystarczyło - propozycje miejsca macie, teraz propozycja daty i odśpiewane. No i faktycznie czcionka przesadzona. Lecz każdy się uczy na błędach

Ludzie wszystko do zrobienia, ale właśnie chodzi o to, żeby wiadomo było co się chce robić. Powiem wam, że jak robiłam pierwszy Zlot to miałam plan co do godziny ułożony, drugi zlot w Toruniu miał plan orientacyjny, na trzeci nie zdążyłam nic napisać, a i tak wyszło na to samo na co wychodzi co roku - poznałam świetnych ludzi, spotkałam się z przyjaciółmi, porozmawiałam o tym czym się pasjonuję i wróciłam do domu z poczuciem dobrze wykorzystanego czasu żeby czekać na przyszły rok.

Także, powodzenia i a nóż podpasuje mi termin i zjawie się popatrzeć na waszą pracę nad imprezą.

Pozdrawiam
Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline