Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2009, 11:03   #23
Crassus
 
Crassus's Avatar
 
Reputacja: 1 Crassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ekhem, ciekawie kiedy zacznie się coś dziać... - mówił w duchu Khanirus. Nagle jego rozmyślania jakby to zabijał całe legiony orków bez odniesienia własnych ran przerwał Ranger o imieniu Zbyslav:
- Nie wiem czemu ale mam złe przeczucie bądź gotów do walki. Coś jest nie tak. Za długo ich nie ma. - a potem. - Kurwa coś jest nie tak mówię Ci przyjacielu. Bądź gotów.
- Tjaa... Będę gotów... - powiedział Khanirus dla samej odpowiedzi.
W myślach jednak twierdził co innego. - * Czy aby naprawdę orkowie nas zaatakują? Słyszałem doniesienia, że Sauron szykuje armię na Gondor, ale myślałem, że są to tylko przechwałki. " Czarny Pan". Tak, wielki Gorthaur Okrutny, Nieprzyjaciel... Czy On naprawdę jest taki "wielki" i "silny", że całe Śródziemie boi się jego wzrooku i oddeeeechuuu... *- splunął na ziemie i podsumował swoje rozmyślania - Eh, pierdole to... Ważne żeby przeżyć...
 
__________________
Wolność gospodarcza: 63
Tradycjonalizm:-37
Wolności obywatelskie:54
Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm
Crassus jest offline