Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2009, 22:35   #9
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Szarlej, na miłość Światła, jakim cudem ja dopiero teraz zauważyłam, że w cyberpunku Ty jeden jedyny walczysz ostro?! O_O'
Ludzie, zmiłujcie się! Szarlej, szacunek! Po pierwsze niewielu jest mistrzów do cyberpunka na świecie i w necie. Tutaj jak widzę jedyny, ale za to jaki! Zawzięty jak wszyscy Astarothy! Szacunek!!! Dajesz!!!
Po drugie obie sesje całkiem niezłe, jak zdążyłam przejrzeć. Może rozgrywka nie galopuje, ale jak mówię; nawet pełznący elf z mieczem w plecach to nadal jednak elf! [a wróg na widok takiego po prostu wymięka bardziej niż na widok całego regimentu elfów! ] Khym taaak do czego zmierzam; nie daj się! Upór i wytrwałość zostaną kiedyś wynagrodzone! Choćby tym że ktoś je zauważy i doceni!!!
Dajecie, ludzie, dajecie!!!
pozdrawiam dzielną drużynę!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline