Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2009, 16:35   #10
AC.
 
AC.'s Avatar
 
Reputacja: 1 AC. nie jest za bardzo znanyAC. nie jest za bardzo znany
Smile

Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
Odegranie Marudera i napisanie odpowiedniej KP to naprawdę wysiłek i sztuka.
AC. Nie wierzę, poradzisz sobie
Domyślam się, że zjadłeś "że". Wysłałem KP Marudera, żebyś zobaczył, że to żaden problem. Odegranie nie wiem, bo nigdy nie grałem w tą grę. Nie wiem też co znaczy "odpowiednia KP", ale ten Maruder ma swoją historię, wytłumaczenie czemu nie został zniszczony przez innych, jakim sposobem funkcjonuje i czym właściwie się zajmuje. Jak już napisałem w emailu nigdy nie widziałem podstawki WoD (ani do Maga, ani Wampira ani innych), więc prawie nie mam pojęcia co znaczą "Pierwsza", "Entropia", "Materia", "Czas" jednak intuicyjnie przydzieliłem punkty pasujące do Marudera (choć pewnie gdybym wiedział co to wszystko oznacza to pewnie pasowałyby bardziej do Roberta Akwizgrańskiego). Nie wiem też jak się przydziela Punkty Wolne dlatego po prostu wysłałem na co po kolei chciałbym je przeznaczyć przy okazji dodając zdolność Broni Palnej, która średnio pasuje do tej postaci. Nie mam pojęcia co to Arete, ale im więcej tym lepiej. Nie bardzo też wiem czym różni się Siła Woli 7 od Siły Woli 9, ale też się pewnie przyda.
 
AC. jest offline