Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2009, 18:07   #11
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Inny mi słowy dostałem KP którego nie mogę przyjąć wedle słów nie dopuszczania do gry Maruderów od gracza którego również nie mogę przyjąć podług jego znajomości Maga. Aby było zabawniej, gracza który nie zna WoDa w stopniu zadawalającym co całkowicie dyskwalifikuje go z gry magiem na poziomie Adepta. Oglądając KP jeszcze bardziej utwierdziłem się w tym przekonaniu – nie był najlepsze. Mogło być byle co, ale byle dobre. Tedy mógłbym chociaż pogratulować. Otwierałem plik z nadzieją, że to mnie olśni, nawet jeśli kompletnie nie będzie się zgadzać, to będzie coś tak wspaniałego, że z miejsca przyjmę Cię jako świeżo przebudzoną postać z Arete w granicach 1-2 i dwoma Sferami na pierwszym poziomie, aby wprowadzić w Maga. Nadzieja matką głupich, Johan. To nie była karta na Marudera. To nawet nie była karta na zwykła postać.
Wszelaka polemika ma odbyć się poprzez PW odnośnie tej KP i spraw niezwiązanych z sesją ma odbyć się poprzez PW.


Wracając do sesji, to pozostał tylko tydzień. Tyle osób się deklarowało, jeszcze więcej pytało na PW i się zastanawiało. Naprawdę zapraszam, ja nie gryzę
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline