Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2009, 00:15   #2
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Panie Piotrusiu - jeden z komentarzy w pierwszym wierszu został zmieniony z uwagi na użyte obelżywe słowo. Ale ja akurat nie o tym. Powiedz mi proszę, czemu ma służyć ten temat? Ładnym słowom czy czemuś więcej? W słowniku języka polskiego czy też słowniku wyrazów obcych takich słów jest pewnie ponad 35 000 i dla KAŻDEGO któreś z tych słów są z całą pewnością ładne.
Przekonaj mnie, że ten temat jest komuś potrzebny i coś sobą wnosi do całości forum. Inaczej potraktuję go jako spam - puste słowa i zapełniające niepotrzebnie miejsce na forum.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline