Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2009, 09:52   #6
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Ehhh... Gettro, Asch to może ja się pokuszę o wyjaśnienie : Igła ostre słowo bo jest ostrym przedmiotem ( a teraz się śmiejemy ... ), a chrupki jako pyszna przekąska wydająca przyjemny dźwięk w ustach taka gra słowem, zaczerpnięta z nowomodnych reklam pokroju : Powiedz komuś coś ciepłego ... Kocyk. O ile rozumiem Igłę na Lafiryndę jestem za głupia. Czy to ma sens i się ludziom spodoba?

Piotrusiu... może zamiast potoku mądrych i wyszukanych słów, więcej prozaizmu i przystępnej dla przeciętnego śmiertelnika treści... i do czego to dochodzi, żebym ja Cię tłumaczyła... Nie wszyscy mają tak rzutki i abstrakcyjnie myślący umysł jak Ty i nie wszyscy znają Cię od dobrych 6 lat ...
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(
MigdaelETher jest offline