Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2009, 10:46   #8
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Czego może nie było widać w wypowiedzi mojej, z racji jej olbrzymiej skrótowości, zmierzałem właśnie do tego, że "ładne" dla każdego będzie inaczej zdefiniowane. Nie rozumiem również, dlaczego ładne mogą być tylko rzeczy odkryte...

Co zaś do igły - a tak... "Kocyk"... Naprawdę miałem nadzieję, że temat jest bardziej "górnolotny"... Znaczy - coś wnoszący - właśnie jakieś słowotwórstwo, czy może nowe zastosowanie "starych" wyrazów, czy nowatorskie konstrukcje językowe...

Co do lafiryndy to "hahaha" nalezy zrobić po wyjaśnieniu, że Gosia nie wymawia "r", więc dostajemy "lafilynda" lub "lafijynda"...
Nie, żebym był jakiś strasznie inteligentny - po prostu mam taką wadę wymowy (dzięki za przypomnienie)... To teraz prosimy Gosię o powiedzenie "chór"...
 
Aschaar jest offline