Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2009, 09:26   #5
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
Coś na wzór opowiadania, mającego na celu pod szlifowanie umiejętności mistrzowskich
Też miły pomysł. I nawet nie chodzi tu o umiejętności mistrzowskie (bo komu tu mistrzować, jeśli nie ma graczy?), ale o szeroko pojęte pisarskie. Można to zorganizować na takich zasadach:
-Post zaczyna się w tym miejscu, gdzie kończy się poprzedni.
-Pierwszy post odpala obowiązkowo mistrz, który uważa, że sprawdza się w danych realiach (młotek, neuro)
-Każdy uczestnik może swój post zawrzeć w max. 2 strony A4
-Powinno też ustalić się minimalną stawkę.
-Każde opowiadanie znajduje się w osobnym wątku.

Problem jedynie stanowi moment, w którym dwóch graczy piszę w tym samym czasie i, np. dobry post stronicowy, wyprzedzony jest słabym postem kilkulinijkowym. Można to rozwiązać tworząc jakiś system kolejkowy lub coś takiego.

Cytat:
Dlaczego jedna strona, a nie dziesięć? Bo po pierwsze ma to być ćwiczenie, a nie opowiadania, a po drugie napisać jedną stronę dobrego tekstu jest o wiele trudniej niż np.: dziesięć stron.
Niepojętnie się z tobą nie zgodzę
Ja, np. o wiele lepiej spełniam się, w krótkich formach, ale jak kiedyś gadałem z merillem, np. on woli długaśne elaboraty.

Cytat:
Najlepszy i najgorszy tekst byłby komentowane WSPÓLNIE przez uczestników.
Pomysł trochę kuleje, bo jak sam dalej napisałeś, prowadzi to do wojen pomiędzy czytelnikami. Jednak jeśli uda się wytworzyć w miarę pokojową, "naukową" atmosferę, to jestem zdecydowanie za.

Cytat:
w końcu jesteśmy tu by się czegoś nauczyć
Racja
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem