Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2009, 14:37   #4
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Cyber News


Czas na wytłumaczenia. Jestem chorowity trochę, ale dochodzę do siebie (już nie mam gorączki). Niestety NFZ skutecznie utrudnia mi leczenie...
Dzisiaj pojawi się uzupełniony panel sesji. Cieszy mnie wasza mobilizacja.

Pytania Shathry: Uzbrojenie żołnierza Korporacji Militech jest tylko dla ciebie. Postać Gob1ina jest najemnikiem i ma to co ma. Ty jako pracownik korporacji masz bonus - ten temat już przerabialiśmy na gg, tylko mi napisz na pw/gg co wybrałaś ze spisu sprzętu.
Osoby, które ewentualnie dołączą do sesji nie będą częścią waszej grupy. Tyle mogę zdradzić.


Istotne pytanie o zasady dodawania postów. Oto one:

Zasada pisania tekstu:
- Tekst. - tak piszemy dialogi i oddzielajcie je od reszty tekstu jednym wersem.
Tekst - tak zaznaczamy myśli postaci.

Chyba nie muszę mówić o estetyce i zasadach pisowni bo to oczywiste.

Ewentualne obrazki jakie chcecie dodać, podpisujecie według tego wzoru:

[size="2"][center][font="Impact"]

Zanim dodacie jakiś obrazek, to ja mam go zatwierdzić przez PW.

Posty piszemy raz na tydzień. Jeżeli dodacie przed czasem, to wtedy ja też dodam szybciej i sesja nabiera tempa. Proste.

Jakieś pytania?
 

Ostatnio edytowane przez DrHyde : 20-01-2009 o 16:45.
DrHyde jest offline