Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2009, 17:26   #7
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał woltron Zobacz post

Warto by chyba poznać zdanie koordynatorów działu
Mała poprawka - my jesteśmy z merillem koordynatorami warsztatów, nie działu. Możecie więc wcielać Wasze pomysły w życie, jeśli tylko macie na to czas i ochotę. Jedyny warunek, to aby nie kolidowały one z regulaminem.

Tak więc możecie założyć własne tematy warsztatowe i zaznaczyć, że brać może w nich udział każdy oraz w pierwszym poście przybliżyć reguły. Jeśli ktoś będzie chciał powołać coś w rodzaju komisji oceniającej, może oczywiście poprosić koordynatorów o rozesłanie wieści.

Ja osobiście służę radą, na ile moja wiedza pozwala oraz pomocą, na ile pozwala mi czas.

Jeśli chodzi o moje odczucia, bardzo mi się spodobał pomysł takiego "dopisywania" dalszej części opowiadania czy innej formy pisanej przez różnych użytkowników. To ma prawo bytu. Tylko żeby nie było kłótni, trzeba by stworzyć coś a'la mini-regulamin takiego tematu, aby nie powstało zamieszanie.
Warto przy tym by nie był to jeden temat, ale kilka. Jeden dla form długich, drugi dla krótkich, trzeci dla wierszowanych... wszystko zależy od tego kto chciałby co nadzorować i jakie będzie zainteresowanie. Jak coś, zawsze też można wcześniej zrobić "badanie rynku" i założyć temat z ankietą tylko.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem