Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2009, 02:14   #5
Crys
 
Crys's Avatar
 
Reputacja: 1 Crys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwu
Cytat:
Zpadł z łóżka
to dobitnie rzuciło mnie na ziemię również...

Klimat jest chyba, przynajmniej ja osobiście potrafię to ogarnąć. Tylko nie wiem po kiego grzyba po wypowiedziach robisz "-". Polecam zaglądnięcie do książek, gdzie masz jakiś dialog i poprawienie. Wszystkich dialogów u Ciebie ofc.

Poza tym postaci cyniczne? Zabawne? Nie, tego osobiście nie zauważyłam, ale za to co najmniej jeszcze jeden błąd ortograficzny drugiego rzędu.

Cytat:
Vanir, ścigany przez wrogów, o których istnieniu nawet nie wie, oraz naznaczony piętnem... Które naznaczy go na zawsze...
Szkoda, że i my również nie wiemy, choć przydałoby się. Piętno już go naznaczyło, czy dopiero to zrobi, bo po czasach w zdaniach ciężko mi się rozeznać?

Co do wymagań: wszyscy robią dwie postaci, rudowłosą kobietę i czarnowłosego mężczyznę? Będziemy się poruszać stadami? Czy potem będzie "o! patrz to już kolejna taka para napotkana w puszczy! rudowłosa kobieta i czarnowłosy mężczyzna".
Poza tym zdanie pt.
Cytat:
Wybiorę te osoby, których postacie są najbardziej podobne do Vanira i Liiry, bohaterów mojej książki.
nie odziera sesji z czegoś? Wszystko trzeba robić pod dyktando i gdzie tu możliwości?

Jak się czepiam wg innych forumowiczów poza autorką, to shame on me.
 
__________________
Ich will - ich will eure Phantasie
Ich will - ich will eure Energie
Crys jest offline