Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2009, 23:57   #6
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Chyba się nie zrozumieliśmy, więc rozpisze dokładniej pytania.

Cytat:
Postacie graczy - sędziowie. Ale nie magistrowie prawa, po aplikacji, asesurze, nominacji sędziowskiej itp, a zwykli ludzie tacy jakimi jesteście. Z ulicznej łapanki, którzy w swoim życiu negatywnie wypowiedzieli się o jakimś wyroku i jakaś siła sprawiła, że ich życzenia się spełniły - postacie graczy stały się sędziami. Czar jednak pryśnie, gdy wydacie chociaż jeden błędny wyrok (na zasadzie pomyłka na osi winny-niewinny) lub dwa o zbyt wysokiej lub zbyt niskiej karze. W takim przypadku postacie graczy trafią do aresztu, a rankiem zostaną znalezieni martwi wisząc na sznurowadłach choć w ich butach nie będzie brakować sznurówek.

Jaki jest sposób wyboru składu sędziowskiego? Znaczy czy pan kowalski poszedł do sądu i powiedział: "dzień dobry ja bym chciał sobie posędziowac" czy pan kowalski obudził się pewnego pięknego dnia z młoteczkiem i w todze?

Groźba:
w rekrutacji:
Cytat:
Czar jednak pryśnie, gdy wydacie chociaż jeden błędny wyrok (...) zostaną znalezieni martwi
w odpowiedzi na pytanie:
Cytat:
Trudne pytanie, bo wymagałoby stworzenie "nadnaturalnej" istoty, która by spełniała życzenie. Zamiast tego lepiej by było, aby postacie po prostu nie były beztroskie
Eee? Czy chce świadek zmienic zeznanie? Czy mamy do czynienia z paradoksem karateki - w pana przypadku to nie będzie "obona konieczna" tylko "napaśc z użyciem niebezpiecznego narzędzia"...

A "jakąś siłę" chyba też wspominasz....


KK po raz kolejny. Czy całego, czy rozdziałów, zupełnie nie zmienia to sprawy. Może dla Ciebie studenta / pasjonata / prawnika jest to wprawka i bułka z masłem, ale dla kogoś ten prawniczy bełkot może byc conajmniej cięzko strawny.

W odpowiedzi proszę zastosowac formatowanie posta zgodne i dostępne w RFC 3261 oraz w RFC 2616 w powiązaniu z rozdziałem 4.5 RFC 2068 - dokumentacja dostępna w internecie.
 
Aschaar jest offline