Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2009, 00:07   #1
pan Piotruś
 
pan Piotruś's Avatar
 
Reputacja: 1 pan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemupan Piotruś to imię znane każdemu
Outer Space TM [autorska space opera]

Chciałbym zaprosić do rekrutacji osoby zainteresowane uczestnictwem w sesji niezbyt może poważnej, lecz nawiązującej do starej dobrej science-fiction.
Chodzi mi konkretniej o uchwycenie tego niepowtarzalnego klimatu - pełnego patosu poświęcenia dzielnych naukowców, na rzecz pokoju we wszechświecie, poznania jego tajmnic i czego tam jeszcze się oczekuje od wybrańców.
Wszystko to planowałbym potraktować z przymrużeniem oka.
Sama nazwa sesji stanowiłaby nazwę reality show, którego uczestnicy zostają wysłani na podbój ciał niebieskich. Drużynę budowaliby członkowie załogi - niekoniecznie fachowcy od czegokolwiek - zwycięscy konkursu internetowego. Jednak program wymagałby od nich odpowiedniego zachowania - właśnie tego przejaskrawionego, wzorowanego na dawnej literaturze i filmie.

Ilość graczy: niemal dowolna - planuję zrzec się obowiązków MG, sesja prowadzona byłaby w sposób quasi-otwarty (ograniczona ilość graczy, ale każdy sobie rzepkę skrobie).
Częstotliwość poszczenia: niewielka - proponuję 1-2 w tygodniu, lub wedle potrzeb (interakcje).
Sposób rekrutacji: Każda postać powinna posiadać krótką historię, tłumaczącą zdolności (dwie, góra trzy) i przede wszystkim uzasadnienie swojej obecności w programie (czym urzekła internautów).
Cel misji: Poszukiwanie śladów życia na Enceladusie (na przykład) - księżycu Saturna.

Jeśli znajdzie się ktoś chętny to skrobnę wstępik i opiszę swoją postać (no, chyba że ktoś ubiegnie mnie w wyborze specjalności).

Pytania i cegły z obelgami proszę kierować poniżej.
 

Ostatnio edytowane przez pan Piotruś : 23-01-2009 o 00:09.
pan Piotruś jest offline