Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2009, 00:42   #3
pan Piotruś
 
pan Piotruś's Avatar
 
O tym, czy elimacja będzie zaimplementowana w program programu decydują decydenci stacji. Nie muszą tego podawać do wiadomości publicznej, a tymbardziej nie jest wskazane informować o tym uczestników "zabawy".
Nawet gdyby któryś z "badaczy" zostałby wyeliminowany, jego obecność na pokładzie będzie wysoce wskazana do czasu powrotu (ciężko wysadzić kogoś w przestrzeni kosmicznej), a przydatność jako członka zespołu będzie kolejną przeszkodą (jak badać pokrywę lodową bez glacjologa?).
Odpowiadając na pytanie Epoche (PW) - czas akcji to niezbyt daleka przyszłość, na dobrą sprawę nie wiadomo jak daleka, a skoro traktujemy temat z przymrużeniem oka, to można nieco pofantazjować, o ile będzie w tej fantazji nieco ducha sci-fi.

...

Włodzimierz Uljanow urodził się Polsce. Rodzice nieświadomi najwidoczniej (lub kierowani poczuciem humoru) wybrali dla swego pierworodnego staromodne imię, co w epoce wszechobecnych Żorżów, Majkelów i Husajnów, było nie lada ekstrawagancją. No cóż, niektórzy chcą zabłysnąć - choćby pociechą.
Kolejne szkoły o coraz mniejszym prestiżu, które to Włodek miał ukończyć (wedle rodziców), a z których to był wypraszany, udowodniły wielką prawdę o tym (wtedy) młodym człowieku - był już wtedy urodzonym buntownikiem.
Buntował się przeciwko wszelkiemu uciskowi (jego osoby), ograniczaniu wolności (poprzez stereotypowych nauczycieli), ogólnie był z niego leń.
Nauka jednak nie poszła w las. Karierę naukową zakończył niemal zgodnie z założeniami ministra edukacji, zaledwie z rocznym poślizgiem, egzaminem dojrzałości.
Wybrał się na studia, jakieś humanistyczne (kierunek nie został ustalony, dziekanat Uniwersytetu Toruńskiego im. Ojca Dyktatora nadal twierdzi, że takiego studenta w spisie nie posiada), gdzie czynnie uczestniczył w wielu kołach (również naukowych).
Jego pasją były od wielu lat gry komputerowe, zwłaszcza symulatory lotu.
Największym osiągnięciem Włodka jest bezdyskusyjnie złoty medal olimpijski w pilotażu sportowym - pierwszy w historii nowożytnej olimpiady - efekt pracy niemal całego swego dotychczasowego życia.
Jego kandydatura do Outer Space TM była oczywista. Wyprawa potrzebowała pilota, nawet jeśli tym pilotem miałby być teoretyk (Włodek latał do tej pory tylko na symulatorze), konkurencja była bez szans. Z chwilą wręczenia złotego medalu stał się on guru wszystkich fizycznie niekompetentnych sportowców. MKOl został dosłownie zalany milionami petycji i próśb o otworzenie kolejnych dyscyplin "symulacyjnych".
Włodzimierz Ulianow stał się symbolem rewolucji.

Włodek jest niski i szczupły. Długie, ciemne włosy nosi zwykle rozpuszczone. Oczy niebieskie, upstrzone setką złotych plamek. Nie uznaje biżuterii. Jest uzależniony od kofeiny i nikotyny.
 

Ostatnio edytowane przez pan Piotruś : 26-01-2009 o 01:24. Powód: Karta Postaci
pan Piotruś jest offline