Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2009, 11:33   #4
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Tak idealnie wszyscy to nie muszą być obrzydliwie bogaci, chodziło o kontrast - paskudna, niebezpieczna okolica to przeciętniak sobie poradzi, a bogacze najczęściej (nie zawsze!) są tak rozpieszczeni, że sobie... nie poradzą.

Sesję planuję rozpocząć najpóźniej za dwa tygodnie.


Teraz odpowiedzi na pytania:
- umiejętności nadaję przez wybrany zawód. Chodzi o to, że jeżeli ktoś jest fotografem, to potrafi dostrzec więcej szczegółów, jak ktoś jest piłkarzem, to ma lepszą celność. To ma wpływ na moje dalsze wybory, ponieważ styl gry to czysty storytelling - zero rzutów, losowań itp. Na takie rzeczy wg. mnie szkoda czasu.


I UWAGA: DZISIAJ WYJEŻDŻAM WRACAM DOPIERO ZA TYDZIEŃ, WIĘC PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ W ODPOWIEDZIACH NA KP.

Może uda mi się dobrać na Słowacji do jakiejś kawiarenki czy coś, to może coś skrobnę, ale nic nie obiecuję. Dlatego też opóźnienie w rozpoczęci sesji (rodzice zaskoczyli mnie tym wyjazdem).
 
Yaneks jest offline