Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2009, 18:49   #7
Sulfur
 
Sulfur's Avatar
 
Reputacja: 1 Sulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumny
Cytat:
A ta historia postaci to ile ma zajmować miejsca i o czym właściwie ma być? Czy postać może nazywać się Baltazar Gąbka herbu Zielona Pietruszka? A może może być amerykaninem Google Man (zdziwiłbyś się, ale tam naprawdę rejestrują takie imiona do takich nazwisk).

Byłeś w Nowym Jorku?
Gdzie ma być akcja rozgrywana?

Sesja ma być smutna czy wesoła?
Na poważnie czy nie?

Czy mogła zapaść na śpiączkę po przedawkowaniu narkotyków?
A czy to wielkość jest ważna? Liczy się jakość. A ma być o życiu, taki życiorys, zawrzyj tam wszystko co miało jakiś większy wpływ na kształtowanie się psychiki postaci, jej stylu, światopoglądu, ważne wydarzenia, takie tam. A to imię jest piękne! oczywiście, że może, dlaczego niby nie? Może być nawet, jak niedawno pewnej osobie powiedziałem, czarną nigą, bądź skośnookim chincajem. Twój wybór.

Nie nigdy w NY nie byłem. Najdalej to chyba na Słowacji. A skąd to pytanie? Zawarłem gdzieś w rekrutacji nazwę "Nowy Jork"?

Akcja? A w takim wyimaginowanym świecie a'la średniowiecze. Zresztą sami zobaczycie.

Wesoła czy smutna? A to już zależy wyłącznie od Was, graczy. Podobnie z powagą.

Co do kolejnego pytania: A czemu nie?


Cytat:
To będzie bardziej surrealistyczne szaleństwo, czy ponura walka z ludzką psychiką (geez, zabrzmiało z prawdziwym patosem!)

Tak, czy owak, zgłoszę się, bo czytając rekrutację nagle poczułem pomysł na postać. Dziwne, nie?
To jaka sesja będzie zależy wyłącznie od graczy, jak już wcześniej napisałem. Zaprawdę dziwne to Terrapodianie. Ale pisz, pisz... Śmiało. Powodzenia życzę!
 
Sulfur jest offline