Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2009, 23:40   #110
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
1. Całkowicie.Młotek to mroczne fantasy, w którym demony i kultyści Chaosu czekają tylko, by zniszczyć imperium. Tu każdy goblin może stać się przyczyna twojej śmierci, z orki to nie zielone pokraki, które giną od jednego ciosu mieczem. Magia też jest inna, bardziej słaba, a także niebezpieczna. I oczywiście czarodziejów spotyka ostracyzm społeczny. Coś jeszcze? Hmm... wspomniałem o ciekawych bóstwach chaosu? Moim ulubieńcem jest perwersyjny Slanesh

2. Podstawowy w zupełności wystarczy, naprawdę No dobra, możesz kupić dodatek opisujący dokładnie imperium, które kiepsko opisano w podstawowym podręczniku. Tylko tyle, nieźle, nie?

3. Tak, losujesz wszystkie współczynniki, choć to zależy też od MG. Jak zechce, to możesz sam sobie stworzyć, zamiast wylosować postać

4. To nie dla mnie, nigdy nie grałem w ten system

Coś jeszcze?
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem