Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2009, 18:46   #2
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Brawo za artykuł i wybór tematu, bo wiadomo o japońskich badaniach niewiele. Na pewno nie doceniany jest poziom zaawansowania technicznego Japończyków (zbudowali w końcu dwa największe okręty wojenne II WW i to w takiej tajemnicy, że alianci nie mieli pojęcia o ich powstaniu !!!)

A wracając do tematu, wydaje mi się, ze przynajmniej na początku I 400 miały służyć do przewozu Sairenów by te mogły bombardować miasta amerykańskie (efekt psychologiczny), ale przede wszystkim by za pomocą bomb konwencjonalnych zniszczyć śluzy Kanału Panamskiego i zamknąć dla aliantów tę arcyważną droge transportu.

Co do jezyk, stylu itd to nie mam nic do powiedzenia. Kiedyś napisałem Kelly, że uważam Cię za jedną z najlepiej piszacych osób na LI i zdania dotad nie zmieniłem.
Gdzie tam słudze pana ganić
 
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem