Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2009, 18:04   #8
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Talking

Wyślę Ci werdykt - jak to sam nazwałeś - na PW.
Póki co chcę odtajnić pewną kartę postaci gobl1na. Jeżeli sobie tego zażyczy, to ta karta zostanie zdjęta, jednak wg mnie nie ma się czego wstydzić. gobl1n bowiem postarał się wyjątkowo i posłał mi kartę postaci w pdfie. Jak na razie, jest to najlepsza karta postaci, jaką mi posłano(co nie znaczy, że wcześniejsze to szajs). W każdym razie chcę powiedzieć, że to widać, kiedy gracz stara się i widać, że chce dołączyć do sesji, a kiedy nie stara się w ogóle.
Poniżej jest link z postacią Nicolasa Neumanna.

http://lmetacube.googlepages.com/NOWY1.pdf

Dlatego niektórzy, co posłali już karty postaci mogą wnioskować o moich wymaganiach . Ostatecznie z Triarii zrobiła się niezła sesja i mogę być wybredny, żeby jej nie zepsuć. Nie mówię, żeby pisać mi KP w pdfach, ale pewien wkład doceniam i pewnego wymagam.

W każdym razie mogę podać jedną wskazówkę: Ci, co są w Triarii, nie cierpią samotnych wilków. Jeśli ktoś sądzi, że to sesja o Wielkich Twardzielach Pokazujących Złym Co Trza to kompletnie pomylił się co do typu rozgrywki. Triarii to nie heroic, ale postapokalipsa. O ile mógłbym poprowadzić podpakowaną postać solo, to w obecnym składzie, niezależnie ode mnie, taka postać by była tępiona a i MG by dostał po głowie wpuszczając ją do Triarii. Typem samotnego wilka jest postać Franka Malaka, którego gracz ostatecznie odszedł :P

Last not least: Tworząc postać do Triarii można skorzystać z pewnego tematu zakopanego w komentarzach: Triarii - materiały. Są tam materiały i ogólny opis świata Triarii. Handbuk do settinga jeszcze nie wyszedł to na tym można się opierać, żeby bzdur co do świata nie palnąć
 

Ostatnio edytowane przez Irrlicht : 28-01-2009 o 18:16.
Irrlicht jest offline