Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2009, 18:00   #7
Yokura
 
Yokura's Avatar
 
Reputacja: 1 Yokura ma wspaniałą reputacjęYokura ma wspaniałą reputacjęYokura ma wspaniałą reputacjęYokura ma wspaniałą reputacjęYokura ma wspaniałą reputacjęYokura ma wspaniałą reputacjęYokura ma wspaniałą reputacjęYokura ma wspaniałą reputacjęYokura ma wspaniałą reputacjęYokura ma wspaniałą reputacjęYokura ma wspaniałą reputację
- Poczekajcie chwilę na mnie. Postaram się dowiedzieć gdzie jesteśmy i w którą stronę można by było się udać. Może znajdę jakieś schronienie. Jeśli nie wrócę przez godzinę ruszajcie na południe.
Yokura weź na razie miecz. W tym co chcę zrobić będzie mi tylko przeszkadzał.


Yokura chwycił sejmitar, w jego rękach bardziej wyglądał jak duża wykałaczka niż miecz. Uważnie przyglądał się co robi Rasgan, ten odszedł na kilka kroków od drużyny spoglądając w niebo, następnie zatrzymał się i przemienił w coś. Czarny duży ptak uniósł się w powietrze, jak przypuszczał Yokura był to kruk. Ork patrząc w niebo cały czas śledził lot czarnego ptaka.

Wreszcie Rasgan wylądował i następnie przyjął swoją prawdziwą postać. Dość zaniepokojonym tonem zaczął opowiadać o dziwnej postaci jaką dostrzegł z powietrza:
Wychudzona postać. Odziana w zniszczone ubranie sięgające do kolan, miała naciągnięty na głowę lniany worek z wyciętym otworem na jedno oko. W miejscu drugiego miała przyszyty błękitny guzik sporych rozmiarów. Oprócz tego worek zdobiły jeszcze dwa czerwone jak krew kółka mające przypominać rumieńce oraz niedbale narysowany trójkątny nos. Całość nakrycia wieńczyły lniane sznurki ufarbowane na ciemnobrązowy kolor.

Orka najbardziej zaniepokoiło że postać podąża w kierunku drużyny.
- Co tu się u licha dzieje - warknął Ork - Mości Turamie czy wiesz coś o tej dziwnej postaci? Czy kiedykolwiek słyszałeś o takim kimś lub czymś? Przypuszczam że na co dzień nie widuje się takich postaci w tych stronach.
- Rasganie weź swój miecz - rzekł Yokura przekazując ostrze w ręce Rasgana - Tobie bardziej może się przydać.

Półork odwrócił się w kierunku wysokich traw z których jak sądził Rasgan wyłoni się postać.
 
Yokura jest offline