Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2009, 19:36   #9
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Zacznę od tego, że obie karty, które otrzymałem są jak najbardziej do przyjęcia.
Jedyną moją uwagą jest to, że czasem zdarzało mi się trafić na literówki (nie wiem już nawet, w której karcie konkretnie, po prostu utkwił mi w pamięci sam fakt). Jestem dość uczulony na tym punkcie i o ile nie będę się czepiał o składnie, o której sam za dużego pojęcia nie mam, o tyle radzę wszystkim przed wysłaniem czegokolwiek do mnie lub do tematu sesji (kiedy już ruszy), wkleić to do worda i od ręki poprawić wszystkie rażące błędy.

Co zaś tyczy się ilości graczy. Sam jestem nowy na tym forum, więc na początek wolę poprowadzić coś dla małej ilości graczy by móc lepiej nad nimi ewentualnie "zapanować". Inna sprawa, że nie spodziewałem się, że tak szybko trafią do mnie aż trzy karty.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline