Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2009, 01:44   #9
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Ja posiadam akurat PS3 ale jedno co wiem że bez mojego PES`a (lub jak kto woli Fify) nie mogę żyć ale obowiązkowo do tego dwa pady bo w pojedynkę gra nie ma sensu.
Fajną gierką jest jak już powiedział Rusty "Star Wars: Force Unleashed" grafika po prostu piękna (przynajmniej na Bravi przez HDMI) a grywalność ogromna ale zdecydowanie za krótka dwa dni grania po 2-3 godz i po grze ale dla maniaków Star Warsa obowiązkowy tytuł.
Następną grą jest Dead Space gra świetna ale trzeba mieć mocne nerwy.
Jeszcze Assassin Creed jest fajną gierką ale z czasem się nudzi.
Fajną grą jest też LitteBigPlanet ale ona chyba tylko na ps3 i też wymaga dwóch padów i człowieka ale fajnie odstresowuje.
Te gry szczególnie polecam przyjemniej te tytuły mnie naprawdę wciągnęły a odradzam najnowszego Princa jestem fanem serii i na PC mam wszystkie trzy części ta to całkiem inna gra niestety jak już mówiłem przynajmniej dla mnie gorsza.
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
Dreak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem