Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2009, 23:50   #9
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Zostały mi oficjalnie przekazane przez Losta prawa autorskie tego projektu, więc postanawiam go wprowadzić w życie.

To ja może zacznę od kilku zasad, żeby wszystko było jasne:

1. Każdy Mistrz powinien stosować się do zaproponowanego przeze mnie przebiegu kilka postów niżej (niesubordynacja nie będzie karana, jednak wydaje mi się że to dobra propozycja)

2. Aby zostać Mistrzem należy:
- wysłać mi na PW chęć zostania nim z uwzględnieniem jakiemu opowiadaniu chcielibyście mistrzować;
- poczekać na pozytywną odpowiedź z mojej strony (lub negatywną, takie życie...);
- Założyć wątek w dziale Warsztatów o następującym tytule:
Cytat:
[Opowiadanie - gatunek] Obcjonalna nazwa/podtemat
Na przykład:
Cytat:
[Opowiadanie - fantasy] Gdy magia to za mało.
3. Aby zakończyć żywot Mistrza należy mnie o tym jedynie poinformować przez PW. Może to też być inna osoba, która zauważy brak obecności Mistrza w Opowiadaniu;

4. Opowiadania Kolejkowe są z góry zaprogramowane na bycie nieskończenie długimi sesjami w których każdy piszący jest MG kreującym świat. Nie partaczmy tego jednym postem o treści "wtedy wybuchła bomba i świat się skończył". Jednakże Mistrz ma prawo je zakończyć w każdej chwili - jest to równoznaczne z jego deklaracją o chęci przestania bycia Mistrzem;

5. Nad komentarzami do owych opowiadań jeszcze pomyślę (mile widziana dyskusja na ten temat tutaj);

6. Na razie przewiduję jedno opowiadanie dla każdego rodzaju, jednak jeśli temat się rozwinie to ta liczba może się zwiększyć. Edit. Istotnie temat się rozwija i dopuszczam możliwość kilku opowiadań dla każdego rodzaju, o ile znajdą się Mistrzowie;

7. Każdy Mistrz w swoim opowiadaniu sam samodzielnie ustala sprawy postów (długość, jakość, itp.) wypisując je w pierwszym poście obok historyjki rozpoczynającej opowiadanie.

8. Szanujmy siebie i swoje wypowiedzi. Jeśli jedna osoba napisała, bohater idzie do sklepu kupić mleko, to następna niech nie pisze że nagle go naszła ochota na rozrubę i kupił kilka granatów. To jest niszczenie spójności fabularnej i po takim czymś opowiadanie trafia szlag, że tak powiem.

9. Chyba na tyle. Jeszcze tylko aktualna lista opowiadań wraz z Mistrzami:

1. Typowe opowiadanie fantasy - Gettor
2. Opowiadanie Warhammer - DrHyde
3. Opowiadanie postapokaliptyczne - AC.
4. Opowiadanie historyczne - <pusto>
5. Opowiadanie współczesne-zwyczajne - <pusto>
6. Opowiadanie współczesne-militarne - <pusto>
7. Miejsce na Twoje opowiadanie.

Komentujcie, mieszajcie z błotem lub wysyłajcie zgłoszenia na Mistrzowanie
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 04-05-2009 o 00:57.
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem