Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2009, 15:26   #3
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Czy komentarze są tu dozwolone?

Chcę się wypowiedzieć odnośnie True Blood bo Shathra jak sama napisała nie widziała jeszcze serialu. Ja widziałam cały pierwszy sezon, a właściwie pochłonęłam go. Spokojnie, ani przez moment nie przypominało mi to Buffy, a Paquin w blond włosach wygląda całkiem dobrze, pasuje do tej roli. Jestem pewna, że wam się spodoba

A od siebie polecę jeszcze:


Tytuł: Pod osłoną nocy (Moonlight)
Reżyser: Ron Koslow, Fred Toye
Obsada:
Jason Dohring - Josef Konstantin
Sophia Myles - Beth Turner
Alex O'Loughlin - Mick St. John
Shannyn Sossamon - Coraline
Jordan Belfi - Josh Lindsey



Mick St. John został przemieniony w wampira kilkadziesiąt lat temu podczas swojej nocy poślubnej. Jego żona okazało się psychopatką rodem z klanu Malkavian - porwała dziecko i chciała stworzyć z Mick'em rodzinę. Ten jednak uratował biedną dziewczynkę i zabił żonę wampirzycę. Od tego czasu ma oko na małą Beth, a nie jest to trudne gdy pracuje się jako prywatny detektyw.

Od tamtych zdarzeń minęło około 20 lat, a Beth wyrosła na piekną kobietę trudniącą się dziennikarstwem. Jak to często bywa, drogi reporterki i prywatnego detektywa nie raz się krzyżują.

Serial w sam raz na piątkowe wieczory, można go oglądać na TVP 1 o godz. 22.50. Jest tylko jedna rzecz, która mnie bardzo zraziła w tym serialu - wampiry mogą chodzić za dnia. Słońce razi ich i trochę wyczerpuje, ale trzeba na prawdę ogromnej dawki słońca by wampira wyczerpać. Chociaż może to i dobrze, że nie mamy znowu tej samej oklepanej wizji wampirów
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 03-02-2009 o 15:30.
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem