Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2006, 12:48   #5
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
EL - moim zdaniem jedno z najlepszych anime jakie widziałem. O muzyce nie wspomnę, bo już wszystko zostało powiedziane na ten temat - po prostu miodzio .Nie do końca zgodzę się z tobą Nad że jest pokręcone; jak spróbujesz obejrzeć "La pettita Cozeta" (nie jestem pewien czy dobrze napisałem ale nie mam jak sprawdzić w tym momencie) - to jest dopiero pokręcony film ; Czy też "ghost in the shell 2" wydawał mi się już trudniejszy do zrozumienia.
Niestety Sayane masz rację że jest to bardzo smutny serial, mimo tych wstawek komediowych. Ale co tam ... zakończenie jest w sumie otwarte i pozostawia wiele nadziei, np.na drugą serie odcinków. Mam nadzieje że już niedługo i że utrzyma się wysoki poziom, na którym znajduje sie ta produkcja.

[glow=cyan:07f249ee29]FROST[/glow:07f249ee29]
 
Frosty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem