Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2009, 13:47   #9
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Dostałem dwie karty - zarysy postaci oraz 2 pomysły na dar.
I jak na razie mam ciężki orzech do zgryzienia gdyż niejaki Baby Biach napisał bardzo ciekawą koncepcję postaci z darem który do mnie nie przemawia jako typowo ofensywny oraz Rusty wysłał dar który mi się bardzo podoba jednocześnie mało pisząc o koncepcji postaci przez co nie wiem czego się spodziewać.
Nie ma co co pomysł/karta robi się coraz ciekawiej. Chyba poczekam jeszcze tydzień i potem wybiorę z Lili potencjalnych graczy a wtedy już dopracujemy wasze pomysły oraz karty.
Na razie brak chętnych na Healer, chociaż może namówię Rustiego na kilkanaście dodatkowych umiejętności
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline