Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2006, 21:26   #2
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Fosht'ka

Kobieta dźwignęła swe szczupłe ciałko na lewej ręce, prawą odgarniając ciemne włosy z czoła i przecierając oczy. Spojrzała na Słońce i uśmiechnęła się lekko na powitanie. "Ciepło", pomyślała. Blizna na policzku zaczerwieniła się ciepło. Usiadła, przygarnęła torbę, otrzepała się z drobin piasku. Wreszcie dostrzegła postaci znajdujące się dookoła i przyjrzała się im, zastanawiając się, czy mogą być wrogo nastawione. Chociaż.. Wyglądały raczej na śpiące.
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.
Aurora Borealis jest offline