Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2009, 10:45   #7
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
- Ta wyprawa jest dla nas bardzo ważna… Ja… - Spojrzał na matkę. Z tłumu wyłonił się Pułkownik Dyott, najwyraźniej spóźniony.

- Pozwól, że zabiorę głos Brian. – Szybko wtrącił Pułkownik. – Ta wyprawa ma na celu odnalezienie zaginionych podróżników, którzy wyruszyli na tereny Mato Grosso w Południowej Ameryce. Potrzebujemy ludzi obytych w podróży i posiadających umiejętności niezbędne do przetrwania w ciężkich warunkach jakie panują w dżungli. To naprawdę niebezpieczna misja ratunkowa, z której część z nas może nie wrócić. Mam nadzieję, że wasz wybór jest przemyślany. Teraz razem z Brianem zapiszemy chętnych na listę. - Dyott złapał chłopaka za ramię i poklepał lekko. Po czym razem zasiedli za biurkiem w oczekiwaniu na pierwszą osobę.


Do stolika podeszła kobieta. Ubrana w jasne spodnie z materiału i niebieski sweter, miała nieodgadniony wyraz twarzy. Siknęła głową Brian'owi. Odgarnęła rude włosy za ucho, jak zwykle zrobiła to odruchowo, nie myśląc o tym. Chwyciła energicznie za długopis.

- Będziecie potrzebowali lekarza. Gdzie się podpisać?

* * *

Proszę o nadsyłanie do mnie podobnych fragmentów. Mając na względzie oczywiście to co już jest - dopisujemy dalej.

Dostałem karty postaci od:

Redone - Karen Rowley
Leoncoeur - William Blackhill
 
DrHyde jest offline