Wątek: Sport
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2009, 12:36   #7
Unicorn
 
Reputacja: 1 Unicorn ma z czego być dumnyUnicorn ma z czego być dumnyUnicorn ma z czego być dumnyUnicorn ma z czego być dumnyUnicorn ma z czego być dumnyUnicorn ma z czego być dumnyUnicorn ma z czego być dumnyUnicorn ma z czego być dumnyUnicorn ma z czego być dumnyUnicorn ma z czego być dumnyUnicorn ma z czego być dumny
Taekwon-do.... od niemal 6 lat już. Dzisiaj właśnie mam egzamin na czerwony pas z czarną belką, czyli o jeden niżej od czarnego.
Czekam na egzamin już prawie 2 lata i w końcu nadeszła moja szansa :P Mam nadzieję, że zdam. Co prawda poziom na zawodach mi wzrośnie, ale właśnie między innymi po to się trenuje, żeby się doskonalić i podnosić sobie poprzeczkę

Dla mnie ta sztuka walki to wielka część mojego życia. Ćwiczę praktycznie codziennie, choć zdarzają się okresy kiedy nie mam już siły i trzeba od treningów odpocząć. Na zawody jeżdżę jak tylko mogę...
Oprócz nauki języków i historii to moja pasja niepzerwanie od tych 6 lat I mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała z niej zrezygnować...
 
Unicorn jest offline