Wątek: Sport
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2009, 13:22   #8
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Z pewnością niczemu nie poświęciłem więcej czasu w trakcie mojego życia niż szeroko pojęty sport.

Wszystko zaczęło się od koszykówki, w tą gram od siódmego roku życia z przerwami. Trudno zliczyć tyle czasu, ale 10 lat ciągłego trenowania to w moim wypadku minimum. Głupio się chwalić, ale nawet trochę w swoim życiu na grze w kosza zarobiłem. Niestety znana powszechnie historia - kontuzja i koniec snu o światowej karierze. Jednak nie łamię się, już zacząłem zaocznie studiować na AWFie, w przyszłości mam zamiar przynajmniej dorywczo trenować przynajmniej dzieciaki.
Oprócz tego, jestem wielkim fanem futbolu amerykańskiego. Za dużo czasu przesiedziałem za oceanem, żeby nie udzieliła mi się miłość do tej dyscypliny. Trochę nawet w tamtejszych szkołach trenowałem. Do tego wszystkiego boks, trochę siłowni, wspinaczka, no i bardzo lubię biegać.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline