Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2009, 14:51   #10
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
Na początek jednak mam już jedną sprawę, myślę, że powinniśmy ustalić jakimi czcionkami co robimy. Żeby było wiadomo kiedy postać mówi a kiedy myśli. po pierwszych 3 postach (w tym moim) widać, że każdy z graczy robi to inaczej.
Szczerze przyznam, że do tej pory zarówno myśli jak i wypowiedzi zapisywałem kursywą i po prostu zaznaczałem w kontekście to, czy jest to myśl, czy też wypowiedź, ale przystańmy na tym, że od tej pory pogrubieniem zapisujemy myśli, a kursywą wypowiedzi

Cytat:
Ogólnie to chciałem się zapytać o pozwolenie MG w pomocy w kreowaniu świata
Moje motto do zjawiska jakim jest RPG - ''byle była zabawa, to jest cały sens RPG''. Oczywiście muszę teraz zaznaczyć, żeby nie było przegięcia, że to kreowanie ma swoje granice, takie coś jak kradzież auta itp. możecie z powodzeniem opisywać samodzielnie, byle nie wyprzedzać zdarzeń itd.

EDIT: Kolejny post ode mnie pojawi się 19 lutego

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Ra6nar : 18-02-2009 o 02:09.
Ra6nar jest offline