Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2006, 01:08   #27
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Spokój ma być !! Tak w ogóle to dajcie sobie na wstrzymanie z tym łażeniem - nie będę Wam przecież z sesji robić turówki a wiadomo, że nawet jeśli gracz nie pisze, nie znaczy to, że jego postać czegoś nie robi w tym samym momencie co inne, co też powinno zostać wzięte pod uwagę w relacjach czasowych między wydarzeniami. Aurora zezwala na stałego autopilota jeśli jej nie ma i jak na razie ona jedyna. Ja nie marudzę ale troszkę realizmu Choć mnie też ponosi jak gram a tu nic sie nie dzieje, wiec rozumiem

Co do obecności - zaczyna się zwykły tydzień, tak więc ja jestem na necie dopiero od godziny 20-stej; ewentualnie przed 8.00 jesli wstane (co się rzadko zdarza). Czyli dopisy MG dopiero wtedy. Do miasta macie jeszcze z 10 min, jest czas pogadać Z plazy wchodzicie w takie pseudo-doki i dopiero wlasciwe miasto; a rybacy wyplywają na polow więc będzie sie potem kogo wypytac.
 
Sayane jest offline