Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2009, 20:45   #4
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Ponieważ pojawiają się jakieś wątpliwości wśród chętnych, jako vice-mg oświadczam w naszym imieniu (moim i Extremala):

--- Sesja jest 100% na serio! ---
Nie, nie jest to kolejne wcielenie "Pancernych i Kotecka"

Zachęcam do udziału w sesji.

W razie czego pytania można zadawać również na moje gg (3853413).

BTW, to jest storytelling więc nie przewidujemy użycia jakiegokolwiek systemu (nawet nie wiem, czy się pofatygujemy z "kostkami").
Ja osobiście lubię dać graczom maksimum swobody przy wyborze decyzji (vide 'Battlestar Athena'), myślę, że Extremal poprowadzi sesję tak samo, więc nie musicie się obawiać, że fabuła będzie liniowa .
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.

Ostatnio edytowane przez Chrapek : 18-02-2009 o 20:50.
Chrapek jest offline