Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2009, 09:09   #2
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Masz pierwszego chętnego. Kp mam w zasadzie gotowe i chciałbym jeszcze wieczorem na gg coś obgadać. Mam tylko jedną prośbę, bo niedawno miałem pewien niemiły wypadek z rekrutacją. Jeśli nie mam żadnych szans, to proszę mi powiedzieć od razu, a nie jak już namęczę się przy kp? Po prostu wolę się ubezpieczyć, niż w uzasadnieniu odrzucenia kp usłyszeć że "od początku nie miałeś żadnych szans"

Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline